niedziela, 22 stycznia 2012

Z myślą o Babciach i Dziadkach...

Nigdy w swoim 30 letnim życiu, nie zapomniałam o tych 2, jakże wspaniałych dniach: Babcinym i Dziadkowym święcie. Laurki, kwiatki, słodycze, radość w oczach Babci, iskierka w oku Dziadka... Potem przyszedł taki czas, że zabrakło jednej Babci, Dziadka i drugiego Dziadka... W taki weekend, jak ten, który właśnie się kończy, wspominam ich z łezką w oku, która ciągle gdzieś spada między literki klawiatury. Jaka szkoda, że WAS już nie ma, kochani!
Ale jest jeszcze jedna Babcia, z którą dziś się widziałam i było naprawdę wspaniale! Jest Dziadek mojego męża, którego również odwiedziliśmy. Cudownie było widzieć śmiejącego się Adasia na jego kolanach. I ta różnica wieku, aż 88 lat!
W tym roku, swój pierwszy Dzień Babci i Dziadka obchodzili moi Rodzice. Jaka wielka była ich radość! Oby w całym roku, takich pięknych chwil było więcej... Bo to one pozwalają mi pamiętać o tym, co ważne i o tym, co w ogóle się nie liczy.


I Wam, drogie podczytywaczki, życzę wielu wspaniałych chwil! A Babciom i Dziadkom składam najszczersze i najpiękniejsze życzenia!12 komentarzy:

 1. Aniu, tak pięknie i ciepło piszesz o swoich bliskich. Radość z obcowania z rodziną to dzisiaj wielka wartość. Dlatego warto ją pielęgnować.
  Dziękuję za przemiłe życzenia. I twoim wszystkim bliskim wszelkiej radości z bycia "Dziadostwem" :-)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. moi rodzice też świętowali swój pierwszy dzień Babci i dziadka.
  także mam wiele wspomnień o swoich dziadkach, warto ich pamiętać i zachować tak piękne obrazy w pamięci.
  ściskamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. ps. śliczny uśmiech ma Adaś na pierwszym zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! To zawsze tak miło słyszeć, choć przecież wszystkie dzieci są takie cudowne:-) Buziak dla Emilki!

   Usuń
 4. Adaś jest absolutnie przecudny!

  OdpowiedzUsuń
 5. W piękne słowa ubrałaś ten post...synek uroczy.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. pięknie to napisałaś - dla mnie to też jest wyjątkowy czas, ale od dwóch lat nabrał nowego wymiaru i jest to jeden z weselszych dni w roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam jednego Dziadka, najukochańszy na świecie!!Pięknie napisałaś o swoich Dziadkach! a zdjęcie Adasia mnie po prostu powala!!co za uśmiech!
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń