środa, 13 marca 2013

O miłej niespodziance na Dzień Kobiet...

Dzień Dobry:-)

Chciałam Wam dziś pokazać miłą niespodziankę, która czekała na mnie w Dzień Kobiet. Najpierw dostałam słodkie czekoladki, które spróbowałam jeszcze przed śniadaniem. W szkole moi mali chłopcy obdarowali mnie pięknymi żonkilami. Naprawdę byłam zaskoczona. myślałam, że to tylko wychowawczyni dostaje takie niespodzianki! W pokoju nauczycielskim same pyszności. Uczniowie starszych klas zrobili pyszne, włoskie sałatki, na stole wiosna w pełni - tulipany, żonkile, hiacynty, szafirki i prymulki. Jaki to był śliczny widok!
Ale największa przyjemność czekała na mnie w domu. Otwieram drzwi, a z kuchni zapachy nieziemskie! Moi panowie zrobili bakłażany z mozzarellą w sosie pomidorowym!

Dopiero pałaszując pyszne danko, zdałam sobie sprawę, że pewnie w większości domów, to kobiety gotują. A tym samym planują, kupują, noszą ciężkie siatki, często na wysokie piętra, potem rozpakowują, segregują, kroją, gotują, smażą, pieką... Dużo tego, co? Dlatego takie niespodzianki kulinarne lubię najbardziej, bo odpada mi wtedy duuuuża część pracy!11 komentarzy:

 1. Jak miło, że pamiętają i kochają panowie swoją kobietę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! ależ to pięknie i smakowicie wygląda :)
  aż Ci zazdroszczę Aniu :)
  Ty to masz fajnych facetów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ach, jak to miło być tak rozpieszczaną:))) Uwielbiam takie momenty, a że mam 3 chłopaków w domu, to mam nadzieję, że zawsze będą mnie tak rozpieszczać!bakłażany wyglądają smakowicie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz kochahych chłopakow Aniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdraszczam chłopaków:)))Moi zapomnieli:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastycznie minął Ci ten dzień :) A obiad wygląda przepysznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No, takich facetów to na rękach nosić! bakłażany!!!!szok!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda pysznie :)
  Zapraszam do mnie - do przygarnięcia książka -wiosenne candy :)

  OdpowiedzUsuń